Dit is een los wiel van het materiaal PA. Het materiaal van de velg is PA (kleur RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 7001 zilvergrijs van kleur). Het wiel heeft een diameter van 160 millimeter en een breedte van 48 millimeter. De naaflengte bedraagt 61 millimeter bij een asgat van 12 millimeter. De draagkracht is 350 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 300 kg, Wielen 160 mm, Transportwielen, Zwaarlastwielen, Wiel.
PA wiel, 160mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€24,74 (€20,45 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW830816 |
| Maximum draagkracht | 350 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 61 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 12 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Passende asbussen |








