Dit is een los wiel van het materiaal PA. De velg is gemaakt van PA (naturel) en het loopvlak is van PU (RAL 5003 saffier blauw). Het wiel heeft een diameter van 150 mm en een breedte van 40 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het draagvermogen is 350 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 300 kg, Wielen 150 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Wiel.
PA wiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€48,40 (€40,00 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW453402 |
| Maximum draagkracht | 350 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Passende asbussen |











