Dit is een los wiel van PA. Het materiaal van de velg is PA (kleur naturel) en van het loopvlak PA (naturel van kleur). De diameter van het wiel is 150 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte is 59 mm en het asgat heeft een diameter van 25 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 800 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Gelagerde wielen, Kunststof wielen, Wielen 150 mm, Wielen 800 kg, Transportwielen, Nylon wielen, Nylon wielen met lager, Zwaarlastwielen, Wiel.
PA wiel, 150mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€35,65 (€29,46 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW460775 |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 59 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Passende asbussen |










