Dit is een los wiel gemaakt van PA. Het wiel bestaat in zijn geheel uit PA (kleur naturel). Het wiel heeft een diameter van 150 mm en een breedte van 44 mm. De naaflengte bedraagt 50 mm bij een asgat van 20 mm. Het draagvermogen is 380 kg. Het wiel is gelagerd met een glijlager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Kunststof wielen, Roestvrije wielen, Wielen 300 kg, Wielen 150 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Zwaarlastwielen, Wiel.
PA wiel, 150mm diameter, PA loopvlak, glijlager
€11,91 (€9,84 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW720003 |
| Maximum draagkracht | 380 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 44 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Passende asbussen |











