Dit is een los wiel gemaakt van PA. Het materiaal van de velg is PA (RAL 7021 zwartgrijs) en van het loopvlak PU (RAL 1007 narcissengeel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 125 mm en een breedte van 46 mm. De naaflengte is 50 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 450 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 125 mm, Wielen 300 kg, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Wiel.
PA wiel, 125mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€29,14 (€24,08 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW683597 |
| Maximum draagkracht | 450 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 46 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 95 Shore A |
| Passende asbussen |











