Dit is een los wiel van PA. De velg is gemaakt van PA (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 5010 gentiaanblauw van kleur). Het wiel heeft een diameter van 125 mm en een breedte van 36 mm. De naaflengte bedraagt 50 mm bij een asgat van 12 mm. De draagkracht is 200 kilo. De lagering bestaat uit een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Gelagerde wielen, Flightcase wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 125 mm, Wielen 200 kg, Transportwielen, Wiel.
PA wiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, rollager
€11,13 (€9,20 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW135198 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Diameter asgat | 12 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 64 Shore A |
| Passende asbussen |









