Dit is een los wiel van PA. De velg is gemaakt van PA (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 5010 gentiaanblauw). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 36 millimeter. De naaflengte bedraagt 50 millimeter bij een asgat van 10 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 200 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Gelagerde wielen, Flightcase wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 125 mm, Wielen 200 kg, Transportwielen, Wiel.
PA wiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€15,08 (€12,46 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW640232 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Diameter asgat | 10 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202 2RS |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 64 Shore A |






