Dit is een los wiel van het materiaal PA. Het materiaal van de velg is PA (kleur naturel) en van het loopvlak PA (naturel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 40 millimeter. De naaflengte is 40 millimeter en het asgat heeft een diameter van 15 millimeter. De draagkracht is 350 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Gelagerde wielen, Kunststof wielen, Wielen 100 mm, Wielen 300 kg, Transportwielen, Nylon wielen, Nylon wielen met lager, Zwaarlastwielen, Wiel.
PA wiel, 100mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€19,71 (€16,29 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW252123 |
| Maximum draagkracht | 350 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 15 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Passende asbussen |











