Dit is een los wiel van het materiaal PA. De velg is gemaakt van PA (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van PA (RAL 9005 gitzwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 100 mm en een breedte van 25 mm. De naaflengte is 29 mm en het asgat heeft een diameter van 10 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 80 kg. De lagering bestaat uit een glijlager. Merk: Novio.
PA wiel, 100mm diameter, PA loopvlak, glijlager
€6,28 (€5,19 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW340679 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 80 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 29 mm |
| Breedte wiel | 25 mm |
| Diameter asgat | 10 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Passende asbussen |











