Dit is een los wiel van PA. Het materiaal van de velg is PA (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 5010 gentiaanblauw). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 36 millimeter. De naaflengte bedraagt 40 millimeter bij een asgat van 12 millimeter. De draagkracht is 150 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Gelagerde wielen, Flightcase wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 100 mm, Wielen 150 kg, Transportwielen, Wiel.
PA wiel, 100mm diameter, elastisch rubber loopvlak, rollager
€8,30 (€6,86 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW608433 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Diameter asgat | 12 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 64 Shore A |
| Passende asbussen |










