Dit is een los palletwagenwiel van het materiaal PA. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PA (kleur naturel). De diameter van het wiel is 85 millimeter en de breedte 75 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het draagvermogen is 700 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Palletwagenwielen 85 mm, Palletwagenwielen 500 kg, Palletwagenwiel.
PA palletwagenwiel, 85mm diameter, 75mm breed, 700kg draagvermogen
€27,26 (€22,53 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR662398 |
| Maximum draagkracht | 700 Kg |
| Diameter wiel | 85 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 75 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |






