Dit is een los palletwagenwiel van het materiaal PA. Het hele wiel is gemaakt van PA (kleur naturel). De diameter van het wiel is 82 millimeter en de breedte 80 millimeter. De naaflengte bedraagt 80 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 700 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Palletwagenwielen 82 mm, Palletwagenwielen 500 kg, Palletwagenwiel.
PA palletwagenwiel, 82mm diameter, 80mm breed, 700kg draagvermogen
€25,45 (€21,03 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR876874 |
| Maximum draagkracht | 700 Kg |
| Diameter wiel | 82 mm |
| Naaflengte | 80 mm |
| Breedte wiel | 80 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |






