Dit is een los palletwagenwiel gemaakt van PA. Het materiaal van het wiel is PA (naturel van kleur). De diameter van het wiel is 82 mm en de breedte 80 mm. De naaflengte is 80 mm en het asgat heeft een diameter van 25 mm. De draagkracht is 700 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Palletwagenwielen 82 mm, Palletwagenwielen 500 kg, Palletwagenwiel.
PA palletwagenwiel, 82mm diameter, 80mm breed, 700kg draagvermogen
€26,12 (€21,59 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR818195 |
| Maximum draagkracht | 700 Kg |
| Diameter wiel | 82 mm |
| Naaflengte | 80 mm |
| Breedte wiel | 80 mm |
| Diameter asgat | 25 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |






