Dit is een los palletwagenwiel van het materiaal PA. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PA (kleur naturel). Het wiel heeft een diameter van 70 mm en een breedte van 70 mm. De naaflengte is 70 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het draagvermogen is 575 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Palletwagenwielen 70 mm, Palletwagenwielen 500 kg, Palletwagenwiel.
PA palletwagenwiel, 70mm diameter, 70mm breed, 575kg draagvermogen
€28,08 (€23,21 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR707276 |
| Maximum draagkracht | 575 Kg |
| Diameter wiel | 70 mm |
| Naaflengte | 70 mm |
| Breedte wiel | 70 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6004 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |






