Dit is een zwenkwiel met een gaffel van kunststof. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een draadstift. De bouwhoogte bedraagt 55 millimeter. De velg is gemaakt van PA (kleur zwart) en het loopvlak is van TPE (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 36 millimeter en de breedte 49 millimeter. De draagkracht is 50 kg. Het wiel is gelagerd met een glijlager. Merk: Novio.
Kunststof zwenkwiel, 36mm diameter, TPE loopvlak, glijlager
€6,56 (€5,42 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW168296 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 50 Kg |
| Diameter wiel | 36 mm |
| Breedte wiel | 49 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Kunststof |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Bouwhoogte | 55 mm |
| Uitslag | 19 mm |
| Type bevestiging | Draadstift |
| Afmeting bevestiging | M8x30 |








