Dit is een kunststoffen zwenkwiel. Het wiel heeft een rem van het type wielrem. Deze kan worden bevestigd door middel van een draadstift. De bouwhoogte is 55 mm. Het materiaal van de velg is PA (zwart) en van het loopvlak PA (kleur zwart). De diameter van het wiel is 36 mm en de breedte 50 mm. De draagkracht is 50 kg. De lagering bestaat uit een glijlager. Merk: Novio.
Kunststof zwenkwiel, 36mm diameter, PA loopvlak, glijlager, wielrem
€5,95 (€4,92 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW117571 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 50 Kg |
| Diameter wiel | 36 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Wielrem |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Kunststof |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 55 mm |
| Uitslag | 19 mm |
| Type bevestiging | Draadstift |
| Afmeting bevestiging | M10x15 |








