Dit is een zwenkwiel van kunststof. De rem is van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type draadstift. Het wiel heeft een bouwhoogte van 119 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (RAL 7004 signaalgrijs van kleur) en van het loopvlak PU (RAL 7024 grafietgrijs van kleur). De diameter van het wiel is 100 millimeter en de breedte 20 millimeter. Het draagvermogen is 70 kilo. De lagering bestaat uit een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: Zwenkwielen 50 kg, Polyurethaan wielen, Zwenkwielen 100 mm, Zwenkwielen met rem, PU wielen, Zwenkwiel. Merk: Steinco.
Kunststof zwenkwiel, 100mm diameter, PU loopvlak, glijlager, dubbele rem, naloop
€46,10 (€38,10 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW604295 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Breedte wiel | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Kunststof |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Bouwhoogte | 119 mm |
| Uitslag | 31 mm |
| Type bevestiging | Draadstift |
| Afmeting bevestiging | M10x15 |
| Verwante producten |









