Dit is een los wiel gemaakt van kunststof. Het materiaal van de velg is kunststof (rood van kleur) en van het loopvlak luchtband (zwart). De diameter van het wiel is 400 millimeter en de breedte 100 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. De draagkracht is 220 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Kings tire.
Kunststof wiel, 400mm 4.80/4.00-8, luchtband 4PR, kogellager, V-6635, 20mm asgat
€94,31 (€77,94 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW848144 |
| Merk | Kings tire |
| Maximum draagkracht | 220 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-6635 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.80/4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |
| Passende asbussen |











