Dit is een los wiel van het materiaal kunststof. De velg is gemaakt van kunststof (rood van kleur) en het loopvlak is van luchtband (zwart). Het wiel heeft een diameter van 400 millimeter en een breedte van 100 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 220 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Kunststof wiel, 400mm 4.80/4.00-8, luchtband 4PR, kogellager, S-2202, 25mm asgat
€107,11 (€88,52 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW786708 |
| Maximum draagkracht | 220 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | S-2202 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.80/4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |
| Passende asbussen |









