Dit is een los wiel gemaakt van kunststof. De velg is gemaakt van kunststof (rood van kleur) en het loopvlak is van luchtband (zwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 300 millimeter en een breedte van 100 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. De draagkracht is 160 kg. De lagering bestaat uit een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Wielen met luchtband, Gelagerde wielen, Wielen 150 kg, Transportwielen, Wiel.
Kunststof wiel, 300mm 4.00-4, luchtband 4PR, rollager, V-6504, 20mm asgat
€46,02 (€38,03 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW702386 |
| Maximum draagkracht | 180 Kg |
| Diameter wiel | 300 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-6504 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 300x100 / 4.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











