Dit is een los wiel van kunststof. Het materiaal van de velg is kunststof (rood van kleur) en van het loopvlak luchtband (zwart). Het wiel heeft een diameter van 300 millimeter en een breedte van 100 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 160 kg. De lagering bestaat uit een rollager.
Kunststof wiel, 300mm 4.00-4, luchtband 4PR, rollager, S-2303, 25mm asgat
€44,96 (€37,16 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW848592 |
| Maximum draagkracht | 160 Kg |
| Diameter wiel | 300 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | S-2303 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 300x100 / 4.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |









