Dit is een los wiel van kunststof. De velg is gemaakt van kunststof (rood) en het loopvlak is van luchtband (kleur zwart). De diameter van het wiel is 300 mm en de breedte 100 mm. De naaflengte bedraagt 75 mm bij een asgat van 20 mm. Het draagvermogen is 160 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Wielen met luchtband, Gelagerde wielen, Wielen 150 kg, Transportwielen, Wiel.
Kunststof wiel, 300mm 4.00-4, luchtband 4PR, rollager, S-2303, 20mm asgat
€42,74 (€35,32 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW907272 |
| Maximum draagkracht | 160 Kg |
| Diameter wiel | 300 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | S-2303 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 300x100 / 4.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











