Dit is een los wiel van het materiaal kunststof. De velg is gemaakt van kunststof (kleur rood) en het loopvlak is van luchtband (kleur zwart). De diameter van het wiel is 270 mm en de breedte 90 mm. De naaflengte is 75 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. De draagkracht is 160 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Wielen met luchtband, Gelagerde wielen, Wielen 150 kg, Transportwielen, Wiel.
Kunststof wiel, 270mm 4.10/3.50-4, luchtband 4PR, rollager, V-6603, 20mm asgat
€41,44 (€34,25 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW704223 |
| Maximum draagkracht | 160 Kg |
| Diameter wiel | 270 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 90 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-6603 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 270x90 / 4.10/3.50-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











