Dit is een los wiel gemaakt van kunststof. Het materiaal van de velg is kunststof (kleur rood) en van het loopvlak PU (zwart). De diameter van het wiel is 260 millimeter en de breedte 85 millimeter. De naaflengte is 75 millimeter en het asgat heeft een diameter van 25 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 125 kilo. De lagering bestaat uit een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Gelagerde wielen, Wielen 100 kg, Wielen 260 mm, Steekwagenwielen, Bolderkarwielen, Skelterwielen, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Wiel.
Kunststof wiel, 260mm 3.00-4, PU loopvlak anti-lek, rollager, 25mm asgat
€40,14 (€33,17 excl. BTW)
Wiel met anti-lek band dat o.a. geschikt is voor steekwagens.
| Artikelnummer | LW995962 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Profiel | Blok |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |









