Dit is een los wiel van kunststof. Het materiaal van de velg is kunststof (rood van kleur) en van het loopvlak luchtband (kleur zwart). Het wiel heeft een diameter van 260 mm en een breedte van 85 mm. De naaflengte is 75 mm en het asgat heeft een diameter van 17 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 110 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Wielen met luchtband, Gelagerde wielen, Wielen 100 kg, Wielen 260 mm, Steekwagenwielen, Bolderkarwielen, Skelterwielen, Transportwielen, Wiel.
Kunststof wiel, 260mm 3.00-4, luchtband 4PR, kogellager, S-2303, 17mm asgat
€51,29 (€42,39 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW594374 |
| Maximum draagkracht | 110 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 17 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6303 2RS C3 |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | S-2303 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |






