Dit is een los wiel van kunststof. De velg is gemaakt van kunststof (zwart van kleur) en het loopvlak is van luchtband (zwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 300 millimeter en een breedte van 100 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. De draagkracht is 160 kilo. De lagering bestaat uit een glijlager. Merk: Narubb.
Kunststof wiel, 260mm 3.00-4, luchtband 4PR, glijlager, S-2303, 20mm asgat
€39,87 (€32,95 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW809848 |
| Merk | Narubb |
| Maximum draagkracht | 160 Kg |
| Diameter wiel | 300 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | S-2303 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 300x100 / 4.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











