Dit is een los wiel van het materiaal kunststof. De velg is gemaakt van kunststof (rood van kleur) en het loopvlak is van luchtband (kleur zwart). De diameter van het wiel is 260 mm en de breedte 85 mm. De naaflengte bedraagt 75 mm bij een asgat van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 110 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Wielen met luchtband, Gelagerde wielen, Wielen 100 kg, Wielen 260 mm, Steekwagenwielen, Bolderkarwielen, Skelterwielen, Transportwielen, Wiel.
Kunststof wiel, 260mm 3.00-4, luchtband 2PR, kogellager, V-6605, 20mm asgat
€44,49 (€36,77 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW978132 |
| Maximum draagkracht | 110 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-6605 |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











