Dit is een los wiel van kunststof. Het materiaal van de velg is kunststof (kleur rood) en van het loopvlak luchtband (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 260 millimeter en de breedte 85 millimeter. De naaflengte is 75 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. De draagkracht is 70 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Kunststof wiel, 260mm 3.00-4, luchtband 2PR, kogellager, S-2301, 20mm asgat
€44,99 (€37,18 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW973539 |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | S-2301 |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











