Dit is een los wiel van het materiaal kunststof. Het materiaal van de velg is kunststof (kleur rood) en van het loopvlak luchtband (kleur zwart). Het wiel heeft een diameter van 400 millimeter en een breedte van 100 millimeter. De naaflengte is 75 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. De draagkracht is 220 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager. Eigenschappen: dempend. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Wielen met luchtband, Gelagerde wielen, Kruiwagenwiel met as, Wielen 200 kg, Wielen 400 mm, Kruiwagenwielen, Transportwielen, Wiel.
Kruiwagenwiel met as 130mm lengte, 400mm 4.80/4.00-8, kunststof velg, luchtband 4PR, rollager
€95,86 (€79,22 excl. BTW)
Dit is een kruiwagenwiel met een velg van kunststof, 400mm diameter en PU anti-lek loopvlak. De as van dit kruiwagenwiel heeft een diameter van 20mm en een lengte van 130mm. Dit wiel past op kruiwagens waarvan de ruimte tussen de vork 130mm is. De M12 bouten, om het wiel samen met as tussen de vork van de kruiwagen te bevestigen, worden meegeleverd.
| Artikelnummer | LW231422 |
| Maximum draagkracht | 220 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | S-2202 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.80/4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |
| Passende asbussen |











