Dit is een los wiel van het materiaal staal. Het materiaal van de velg is staal (aluminiumkleur van kleur) en van het loopvlak luchtband (zwart). De diameter van het wiel is 400 millimeter en de breedte 100 millimeter. De naaflengte is 65 millimeter en het asgat heeft een diameter van 17 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 165 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: Narubb.
Kruiwagenwiel met as 125mm lengte, 400mm 4.80/4.00-8, stalen velg, luchtband 2PR, kogellager
€68,38 (€56,51 excl. BTW)
Dit is een kruiwagenwiel met stalen velg, 400mm diameter en luchtband. De as van dit kruiwagenwiel heeft een diameter van 17mm en is 125mm lang. De M12 bouten, om het wiel samen met as tussen de vork van de kruiwagen te bevestigen, worden meegeleverd.
| Artikelnummer | LW645810 |
| Merk | Narubb |
| Maximum draagkracht | 165 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 65 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 17 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6003 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | S-2301 |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.80/4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |






