Dit is een los wiel van staal. Het materiaal van de velg is staal (aluminiumkleur) en van het loopvlak luchtband (kleur zwart). De diameter van het wiel is 400 millimeter en de breedte 100 millimeter. De naaflengte is 65 millimeter en het asgat heeft een diameter van 17 millimeter. De draagkracht is 165 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Kings tire.
Kruiwagenwiel met as 125mm lengte, 400mm 4.80/4.00-8, stalen velg, luchtband 2PR, kogellager
€68,53 (€56,64 excl. BTW)
Dit is een kruiwagenwiel met stalen velg, 400mm diameter en luchtband. De as van dit kruiwagenwiel heeft een diameter van 17mm en is 125mm lang. De M12 bouten, om het wiel samen met as tussen de vork van de kruiwagen te bevestigen, worden meegeleverd.
| Artikelnummer | LW636622 |
| Merk | Kings tire |
| Maximum draagkracht | 165 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 65 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 17 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6003 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-5501A |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.80/4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |






