Dit is een los wiel gemaakt van staal. De velg is gemaakt van staal (rood van kleur) en het loopvlak is van PU (kleur zwart). De diameter van het wiel is 400 mm en de breedte 100 mm. De naaflengte is 75 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 200 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager. Dit product heeft de volgende speciale eigenschappen: lekvrij en dempend. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Gelagerde wielen, Kruiwagenwiel anti lek, Kruiwagenwiel met as, Wielen 200 kg, Wielen 400 mm, Kruiwagenwielen, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Wiel.
Kruiwagenwiel met as 125mm lengte, 400mm 4.00-8, stalen velg, PU loopvlak anti-lek, rollager
€82,35 (€68,06 excl. BTW)
Dit is een kruiwagenwiel met stalen velg, 400mm diameter en PU anti-lek loopvlak. De as van dit kruiwagenwiel heeft een diameter van 20mm en is 125mm lang. Dit wiel past op kruiwagens waarvan de ruimte tussen de vork 125mm is. De M12 bouten, om het wiel samen met as tussen de vork van de kruiwagen te bevestigen, worden meegeleverd.
| Artikelnummer | LW646083 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Profiel | Lijn |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |
| Passende asbussen |











