Dit is een los wiel van staal. De velg is gemaakt van staal (rood) en het loopvlak is van PU (zwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 400 millimeter en een breedte van 100 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 200 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Eigenschappen: dempend en lekvrij. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Kruiwagenwiel zonder as, Gelagerde wielen, Kruiwagenwiel anti lek, Wielen 200 kg, Wielen 400 mm, Kruiwagenwielen, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Wiel.
Stalen wiel, 400mm 4.00-8, PU loopvlak anti-lek, kogellager, 25mm asgat
€71,45 (€59,05 excl. BTW)
Die is een wiel met stalen velg, 400mm diameter en PU anti-lek loopvlak.
| Artikelnummer | LW804713 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6205 2RS |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Profiel | Lijn |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |
| Passende asbussen |









