Dit is een los wiel gemaakt van staal. De velg is gemaakt van staal (rood van kleur) en het loopvlak is van luchtband (zwart). De diameter van het wiel is 400 mm en de breedte 100 mm. De naaflengte is 75 mm en het asgat heeft een diameter van 25 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 220 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Wielen met luchtband, Kruiwagenwiel zonder as, Gelagerde wielen, Wielen 200 kg, Wielen 400 mm, Kruiwagenwielen, Transportwielen, Wiel.
Stalen wiel, 400mm 4.80/4.00-8, luchtband 4PR, kogellager, S-2301, 25mm asgat
€70,77 (€58,49 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW448971 |
| Maximum draagkracht | 220 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | S-2301 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.80/4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |
| Passende asbussen |









