Dit is een los wiel gemaakt van staal. Het materiaal van de velg is staal (rood van kleur) en van het loopvlak luchtband (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 400 mm en de breedte 100 mm. De naaflengte bedraagt 75 mm bij een asgat van 20 mm. De draagkracht is 220 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Wielen met luchtband, Kruiwagenwiel zonder as, Gelagerde wielen, Wielen 200 kg, Wielen 400 mm, Kruiwagenwielen, Transportwielen, Wiel.
Stalen wiel, 400mm 4.80/4.00-8, luchtband 4PR, kogellager, S-2202, 20mm asgat
€83,50 (€69,01 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW508569 |
| Maximum draagkracht | 220 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6304 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | S-2202 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.80/4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |
| Passende asbussen |











