Dit is een los wiel gemaakt van kunststof. Het materiaal van de velg is kunststof (rood van kleur) en van het loopvlak luchtband (kleur zwart). De diameter van het wiel is 400 millimeter en de breedte 100 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 165 kilo. Het wiel is gelagerd met een rollager. Eigenschappen: dempend. U vindt dit product in onze categorieën: Wielen met luchtband, Kruiwagenwiel zonder as, Gelagerde wielen, Wielen 150 kg, Wielen 400 mm, Kruiwagenwielen, Transportwielen, Wiel.
Kunststof wiel, 400mm 4.80/4.00-8, luchtband 2PR, rollager, S-2301, 20mm asgat
€53,35 (€44,09 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW355386 |
| Maximum draagkracht | 165 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | S-2301 |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.80/4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |
| Passende asbussen |











