Dit is een los wiel van het materiaal staal. Het materiaal van de velg is staal (rood van kleur) en van het loopvlak PU (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 400 mm en de breedte 100 mm. De naaflengte is 75 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 75 kg. De lagering bestaat uit een rollager. Dit product heeft de volgende speciale eigenschappen: lekvrij en dempend. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Kruiwagenwiel zonder as, Gelagerde wielen, Kruiwagenwiel anti lek, Wielen 200 kg, Wielen 400 mm, Kruiwagenwielen, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Wiel.
Stalen wiel, 400mm 4.00-8, PU loopvlak anti-lek, rollager, 20mm asgat
€62,74 (€51,85 excl. BTW)
Dit is een wiel met stalen velg, 400mm diameter en PU anti-lek loopvlak.
| Artikelnummer | LW741818 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Profiel | Lijn |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |
| Passende asbussen |











