Dit is een los wiel gemaakt van staal. Het materiaal van de velg is staal (kleur rood) en van het loopvlak PU (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 400 millimeter en de breedte 100 millimeter. De naaflengte is 75 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het draagvermogen is 200 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Eigenschappen: dempend en lekvrij. U vindt dit product in onze categorieën: Kruiwagenwiel zonder as, Gelagerde wielen, Kruiwagenwiel anti lek, Wielen 200 kg, Wielen 400 mm, Kruiwagenwielen, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Wiel.
Stalen wiel, 400mm 4.00-8, PU loopvlak anti-lek, kogellager, asgat 20mm
€70,80 (€58,51 excl. BTW)
Dit is een wiel met stalen velg, 400mm diameter en PU anti-lek loopvlak.
| Artikelnummer | LW863393 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Profiel | Lijn |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |
| Passende asbussen |











