Dit is een los wiel van het materiaal kunststof. Het materiaal van de velg is kunststof (kleur rood) en van het loopvlak PU (kleur zwart). De diameter van het wiel is 400 millimeter en de breedte 100 millimeter. De naaflengte is 75 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 175 kg. De lagering bestaat uit een glijlager. Dit product heeft de volgende speciale eigenschappen: dempend en lekvrij. U vindt dit product in onze categorieën: Kruiwagenwiel zonder as, Kruiwagenwiel anti lek, Wielen 150 kg, Wielen 400 mm, Kruiwagenwielen, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Wiel.
Kunststof wiel, 400mm 4.00-8, PU loopvlak anti-lek, glijlager, 20mm asgat
€51,01 (€42,16 excl. BTW)
Dit is een wiel met een velg van kunststof, 400mm diameter en PU anti-lek loopvlak.
| Artikelnummer | LW915471 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Profiel | Blok |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |
| Passende asbussen |











