Dit is een los wiel van staal. De velg is gemaakt van staal (kleur rood) en het loopvlak is van luchtband (zwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 380 mm en een breedte van 90 mm. De naaflengte bedraagt 100 mm bij een asgat van 25 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 170 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Wielen met luchtband, Gelagerde wielen, Wielen 150 kg, Transportwielen, Wiel.
Stalen wiel, 380mm 3.50-8, luchtband 4PR, kogellager, V-9128, 25mm asgat
€107,62 (€88,94 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW455402 |
| Maximum draagkracht | 170 Kg |
| Diameter wiel | 380 mm |
| Naaflengte | 100 mm |
| Breedte wiel | 90 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-9128 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 380x90 / 3.50-8 |
| Inchmaat | 8 |
| Passende asbussen |








