Dit is een los wiel van gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 300 millimeter en een breedte van 100 millimeter. De naaflengte bedraagt 100 millimeter bij een asgat van 40 millimeter. Het draagvermogen is 3000 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Gietijzeren wiel, 300mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€265,39 (€219,33 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW596990 |
| Maximum draagkracht | 3000 Kg |
| Diameter wiel | 300 mm |
| Naaflengte | 100 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 40 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6208 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






