Dit is een los wiel gemaakt van gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak PU (kleur RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 250 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 25 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 1200 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Gietijzeren wiel, 250mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€82,66 (€68,31 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW410267 |
| Maximum draagkracht | 1200 Kg |
| Diameter wiel | 250 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6205 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |








