Dit is een los wiel gemaakt van gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (RAL 7001 zilvergrijs van kleur) en van het loopvlak elastisch rubber (zwart). Het wiel heeft een diameter van 250 mm en een breedte van 80 mm. De naaflengte is 80 mm en het asgat heeft een diameter van 25 mm. De draagkracht is 750 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Gietijzeren wiel, 250mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€125,50 (€103,72 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW353701 |
| Maximum draagkracht | 750 Kg |
| Diameter wiel | 250 mm |
| Naaflengte | 80 mm |
| Breedte wiel | 80 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6305 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Passende asbussen |








