Dit is een los wiel van het materiaal gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (kleur RAL 7001 zilvergrijs) en van het loopvlak elastisch rubber (zwart). Het wiel heeft een diameter van 250 mm en een breedte van 80 mm. De naaflengte bedraagt 80 mm bij een asgat van 30 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 750 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Gietijzeren wiel, 250mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€123,36 (€101,95 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW295021 |
| Maximum draagkracht | 750 Kg |
| Diameter wiel | 250 mm |
| Naaflengte | 80 mm |
| Breedte wiel | 80 mm |
| Diameter asgat | 30 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6206 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |






