Dit is een los wiel gemaakt van gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 175 millimeter en een breedte van 40 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. De draagkracht is 650 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 500 kg, Wielen 175 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Wiel.
Gietijzeren wiel, 175mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€47,55 (€39,30 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW294139 |
| Maximum draagkracht | 650 Kg |
| Diameter wiel | 175 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |








