Dit is een los wiel gemaakt van gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van PU (kleur RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 150 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het draagvermogen is 700 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Gelagerde wielen, Wielen 500 kg, Wielen 150 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Wiel.
Gietijzeren wiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€40,52 (€33,49 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW835241 |
| Maximum draagkracht | 700 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |











