Dit is een los wiel gemaakt van gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 30 millimeter. De naaflengte bedraagt 30 millimeter bij een asgat van 15 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 250 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 100 mm, Wielen 200 kg, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Wiel.
Gietijzeren wiel, 100mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€27,14 (€22,43 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW650599 |
| Maximum draagkracht | 250 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 30 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 15 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |











