Dit is een los wiel van het materiaal gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 30 millimeter. De naaflengte bedraagt 39 millimeter bij een asgat van 15 millimeter. De draagkracht is 250 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 100 mm, Wielen 200 kg, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Wiel.
Gietijzeren wiel, 100mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€22,72 (€18,78 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW558722 |
| Maximum draagkracht | 250 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 39 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 15 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |











