Dit is een los palletwagenwiel van het materiaal gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (kleur staalkleur) en het loopvlak is van PU (RAL 8023 oranjebruin). Het wiel heeft een diameter van 85 mm en een breedte van 70 mm. De naaflengte is 70 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het draagvermogen is 650 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Palletwagenwielen 85 mm, Palletwagenwielen 500 kg, Palletwagenwiel.
Gietijzeren palletwagenwiel, 85mm diameter, 70mm breed, 650kg draagvermogen
€38,78 (€32,05 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR994623 |
| Maximum draagkracht | 650 Kg |
| Diameter wiel | 85 mm |
| Naaflengte | 70 mm |
| Breedte wiel | 70 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






