Dit is een los palletwagenwiel van gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (kleur staalkleur) en het loopvlak is van PU (kleur RAL 8023 oranjebruin). Het wiel heeft een diameter van 85 millimeter en een breedte van 110 millimeter. De naaflengte is 110 millimeter en het asgat heeft een diameter van 17 millimeter. De draagkracht is 1000 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Palletwagenwielen 85 mm, Palletwagenwielen 1000 kg, Palletwagenwiel.
Gietijzeren palletwagenwiel, 85mm diameter, 110mm breed, 1000kg draagvermogen
€51,51 (€42,57 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR466618 |
| Maximum draagkracht | 1000 Kg |
| Diameter wiel | 85 mm |
| Naaflengte | 110 mm |
| Breedte wiel | 110 mm |
| Diameter asgat | 17 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6303 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






